Wnętrze na miarę potrzeb

Zainspiruj się nowoczesnymi projektami i urządź swoje wnętrze od nowa. Lubisz zmiany, świetny wybór. Tutaj zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Oferta zawiera bogatą kolorystykę i wiele fasonów mebli w różnych stylach. Staramy się dopasowywać nasz asortyment do oczekiwań i upodobań naszych klientów. Od wielu lat rzetelnie wypełniamy powierzone nam zlecenia, które zawsze kończą się satysfakcją obu stron. Na potrzeby rozwoju oferty firmy współpracujemy z projektantami wnętrz, aby nasze produkty były zawsze na czasie i zgodne z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz. Wyspecjalizowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem gwarantują solidną jakość wykonania usług.

Proponujemy Państwu meble kuchenne, w tym kuchnie na wymiar i łazienkowe, odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Z nami uporządkujesz swoją łazienkę, a każdy przedmiot znajdzie swoje miejsce. Wykonujemy meble na zamówienie. Meble do kuchni charakteryzuje dowolny układ elementów, wybierany przez Państwo, wielki wybór frontów szafek, blatów i zabudowy sprzętów agd. Pomagamy wykonać projekt, lub można skorzystać z naszych, gotowych już projektów. W kuchni umeblowanej na wymiar poczujesz, że wszystko ma swoje miejsce i żadna cenna do zagospodarowania przestrzeń się nie marnuje.

W ofercie również fronty do szafek z witrynami, szafki narożne, zabudowa lodówki, piekarnika i wiele innych. Zajmujemy się także docinaniem blatów na wymiar kuchni i potrzeb naszego klienta. Blaty wyposażane są w listwy narożne zapobiegające spływania cieczy za szafki. Dbamy o estetykę i jakość wykonania zlecenia, bo liczy się dla nas zadowolenie naszych klientów.  Meble łazienkowe występują w różnych opcjach kolorystycznych. Oferujemy szafki pod umywalki, szafki stojące, wiszące, narożne, z lustrem lub bez lustra, z koszami na bieliznę lub bez. Z nami zagospodarujesz także małą łazienkę, dostosujemy wymiary mebli do Twoich potrzeb.

Wykonane z solidnych materiałów meble posłużą przez lata, a nowoczesny design na długo zachowa swoje wartości wizualne.