Wyjątkowy pomysł na zaręczyny czyli przypinki

Oświadczyny to dla nas naprawdę ważny moment. Zarówno będąc po stronie przyjmującej oświadczyny jak tego, który się oświadcza. Tylko jak wymyślić coś naprawdę wyjątkowego, co zaskoczy pomysłowością. Spotkałam się już z pomysłem ludzi, którzy wykorzystali do tego fotomagnesy.

Przypinki alternatywą

przypinkiZastanawiające jest jak można je wykorzystać w tym konkretnym celu. Jeden chłopak zamówił taki magnes ze wspólnym zdjęciem z dziewczyną, na dole był napis przedstawiające to ważne pytanie. Wymyślił to sobie w taki sposób, że porozkładał magnesy w nocy w tych miejscach, do których po kolei idzie jego dziewczyna po przebudzeniu. Były zatem rozłożone w sześciu miejscach. Dziewczyna zauważyła jeden z nich dopiero w ostatnim miejscu. Jednak była tak zdziwiona, że nie wiedziała co dopowiedzieć, skończyło się to szczęśliwie. Jeśli do oświadczyn może posłużyć magnes ze zdjęciem to i kubek ze zdjęciem będzie się do tego nadawał. Oczywiście ze zdjęciem i nadrukowanym pytaniem. Też można wymyślić jak ciekawie przemycić kubek w taki sposób, żeby zapisane na nim pytanie zostało zauważone i bardzo zaskoczyło. Już w ogóle ciekawym pomysłem byłoby zastosowanie w tym celu gadżetu jakim są przypinki. To wymagałoby od nas większej kreatywności, każda z przypinek mogłaby dawać wskazówki to tego gdzie tak naprawdę znajduje się pierścionek zaręczynowy.

Trzeba by było po kolei je przypinać w taki sposób i umieszczać na nich takie napisy, aby poprowadziły do celu. Kto wie może to właśnie taki pomysł na zaręczyny będzie dla nas odpowiedni.