Wynajęcie dobrego konferansjera w Poznaniu

Od kilku lat pracowałam w dużym banku. Początkowo, odpowiadałam jedynie za obsługę klienta, jednak z czasem odniosłam sukces i pięłam się po szczeblach kariery. Ostatnio, zarząd naszego banku postanowił zorganizować przyjęcie dla wszystkich pracowników.

Polecani konferansjerzy w Poznaniu

Konferansjer PoznańSzef naszego banku poprosił mnie oraz kilka innych osób o pomoc w zorganizowaniu przyjęcia dla ponad dwustu osób. Impreza miała mieć charakter gali, ponieważ szefostwo chciało wręczyć coroczne nagrody oraz różnego rodzaju upominki dla zasłużonych pracowników. W tym celu potrzebowaliśmy osoby, która w profesjonalny sposób poprowadzi galę. Jeżeli jest potrzebny doświadczony konferansjer Poznań z pewnością ma wiele do zaoferowania. Skontaktowaliśmy się z osobą, która miała już doświadczenie w prowadzeniu dużych imprez firmowych. Kilka tygodni przed przyjęciem, nasz prowadzący spotkał się z prezesami oraz zespołem organizacyjnym, aby ustalić wszystkie szczegóły. Podczas spotkania omówiliśmy najważniejsze punkty, zapisał dokładnie cały plan wraz z nazwiskami oraz krótkimi informacjami o nagrodzonych pracownikach. Bardzo podobało mi się jego profesjonalne podejście do pracy. Gdy nadszedł dzień przyjęcia, nie martwiłam się o nic, ponieważ wiedziałam, że nasz konferansjer podoła zadaniu. Prowadzący przywitał wszystkich gości ciekawą anegdotą, świetnie współpracował z oprawą muzyczną, wiedział, w których momentach ma wejście, a także o jakiej porze poprosić na scenę konkretne osoby. Dzięki temu, wieczór upłynął w miłej atmosferze, a wszyscy obecni byli bardzo zadowoleni ze stylu prowadzenia gali.

Udało nam się znaleźć osobę do prowadzenia firmowego przyjęcia. Osoba ta, okazała się być wspaniałym profesjonalistą, który przez cały wieczór skupiał na sobie uwagę wszystkich osób. Bardzo cieszę się z tego, że wynajęliśmy osobę, która w ciekawy i interesujący sposób poprowadziła firmową galę.