Wypożyczalnia busów jako pomysł na biznes

Zawsze zastanawiałem się nad własną przedsiębiorczością. Wiedziałem, że najlepiej jest zainwestować w coś autorskiego. Niestety rzeczywistość okazała się bardzo skomplikowana i musiałem zdobyć jakiś kapitał.

Wypożyczalnia busów w Bydgoszczy dobrym rozwiązaniem

wynajem busówW tym celu wyjechałem do Niemiec. Miałem tam zapewnione stanowisko w pewnej firmie naprawiającej samochody. Pamiętam, że Lufthansa oferowała bardzo tanie bilety lotnicze i beż żadnych problemów mogłem szybko wrócić i zobaczyć się z rodziną. Po takich trzech latach miałem wystarczającą ilość oszczędności aby zastanowić się nad swoimi biznesami. Nie porzuciłem planów dotyczących własnej firmy. Pewnego dnia zdecydowałem, że własna wypożyczalnia busów-bydgoszcz będzie czymś odpowiednim. Mieszkałem w atrakcyjnych okolicach i często turyści potrzebowali właśnie takiego rozwiązania. Na dodatek mój zaufany przyjaciel mieszkający w Bydgoszczy również prowadził wynajem busów i zaoferował mi pomoc. Najwięcej czasu zajmowały mi papierkowe sprawy. Nie wiedziałem, że to wszystko aż tak długo trwa. Same rozprawy w sądzie oraz spotkania z radcami prawnymi nie należały do pozytywnych aspektów tej sytuacji. Na początku było bardzo trudno. Własny przewóz osób musiał mieć duże standardy. Za zaoszczędzony kapitał zakupiłem kilka własnych pojazdów. Wszystko musiało być na wysokim poziomie i być sprawne. Bezpieczeństwo naszych klientów było najważniejsze. Na dodatek wynajem busów musiał prowadzić ktoś z doświadczeniem. Ja często robiłem rekrutację i szukałem odpowiednich kierowców. Najbardziej zależało mi na młodym wieku oraz niekaralności.

Chciałem dawać szansę komuś nawet bez żadnego doświadczenia wierząc w to, że tak naprawdę wszystkiego można się nauczyć. Częste szkolenia miały we wszystkim pomóc i usprawnić ten proces prowadzenia własnego przedsiębiorstwa.