Wysokojakościowy stół hydrauliczny

W wielu zakładach przemysłowych, na co dzień realizujących prace związane z obróbką i produkcją materiałów, swoje zastosowanie znajdują nowoczesne i zaawansowane technologicznie systemy, ułatwiające codzienną pracę osób zatrudnionych w danym zakładzie. Jednym z wielu urządzeń, ułatwiających obróbkę ciężkich i wielkogabarytowych materiałów, jest przemysłowy stół.

Przemysłowy stół podnośny

stół nożycowy hydraulicznyWyposażony w układ hydrauliczny, podnośny stół umożliwia ustawienie materiału wymagającego obróbki, na odpowiedniej wysokości nad powierzchnią podłogową. System hydraulicznego podnośnika, zapewnia całkowicie automatyczne podnoszenie oraz opuszczanie blatu stołu, na którym może znajdować się paleta z towarem, lub też wolnostojący materiał podlegający obróbce. Innowacyjny stół nożycowy hydrauliczny, wyposażony jest w specjalny panel sterowania, dzięki któremu osoba odpowiedzialna za obsługę maszyny, może opuszczać oraz podnosić blat stołu obciążonego towarem, na żądaną wysokość. System jest w stanie udźwignąć towar o łącznej masie kilkudziesięciu ton, dlatego też specjalny stół, znajdzie zastosowanie głównie w przedsiębiorstwach przemysłowych oraz produkcyjnych. Zdecydowanie warto zapoznać się z możliwością nabycia oraz zastosowania specjalnego stołu, jak również warto rozważyć podłączenie systemu podnośnego pod każdą maszynę CNC, do której każdego dnia dostarczany jest towar wymagający obróbki.

Montaż specjalnego stołu przed maszyną, redukuje ilość fizycznej pracy osób zatrudnionych. Pracownicy zobowiązani zostają wyłącznie do nadzoru nad poprawnym działaniem układu stołu nożycowego. System ten, znajduje zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach przemysłowych, a także w zakładach pracy produkcyjnej. Stoły hydrauliczne ze względu na funkcjonalność, zyskują coraz większy poziom uznania.