Wytrzymała klawiatura z podświetleniem

 

Turniej który niedługo miał się odbyć należał do najbardziej prestiżowych imprez w kraju, i ściągał zarówno weteranów jak i nowych zawodników. Z racji najwyższego poziomu, postanowiliśmy wprowadzić do wyposażenia najlepsze urządzenia peryferyjne dostępne w sprzedaży. Nie miały to być zaawansowane klawiatury o dziesiątkach funkcji, ale modele najwygodniejsze w użyciu.

Wygodna klawiatura dla graczy

klawiatury mechaniczneKomfortowe i wytrzymałe klawiatury nie musiały być wcale drogie, jak wielokrotnie udowadniali sami gracze. Musiały one jednak spełniać kilka podstawowych wymagań, dotyczących wygody i funkcjonalności. Wybrane przez nas idealne klawiatury mechaniczne były właśnie modelami z serii która była rekomendowana przez doświadczonych gamerów na całym świecie. Nie posiadały może zastraszającej ilości dodatków, aczkolwiek ich budowa i wygodny układ głównej płyty klawiszy ogromnie ułatwiały długie i intensywne sesje gamingowe. Idealnie nadawały się więc do wykorzystania na turniejach i zawodach, gdzie niejednokrotnie okazywało się iż niewygodne klawiatury mogą poważnie obniżyć wyniki graczy. Każda klawiatura z wybranej przez nas serii posiadała regulowane podświetlenie, ułatwiające kontrolę przy słabym oświetleniu. Z racji iż na sali w której odbywał się turniej panowało zaciemnienie na czas trwania rund, było to ogromne ułatwienie i bardzo doceniane akcesorium, mimo iż stanowiło ono niejaki standard w każdej klawiaturze o bardziej profesjonalnym zastosowaniu.

Na koniec, klawiatury były również wytrzymałe i trwałe, gdyż miały one być używane wielokrotnie jako wyposażenie turniejowe. Obudowy były więc bardzo odporne, a gęste tworzywo sztuczne jakie zostało użyte w celu doszczelnienia wnętrza zapobiegało zalaniom, zdarzającym się dość często na zawodach.