Wytrzymały namiot handlowy od producenta

W okresie wakacji zawsze odwiedzało mnie więcej klientów, ponieważ mój sklep mieścił się w atrakcyjnej dla turystów okolicy. Sprzedawałem nie tylko odzież, ale również pamiątki, sprzęt gospodarstwa domowego, książki i wiele innych. Każdy znalazł u mnie coś nowego.

Towar sprzedawany w namiocie handlowym 

namioty handlowe producentKiedy dostawca poinformował mnie, że wprowadził nowe towary, to już wiedziałem, że w sklepie zabraknie mi miejsca. Miały to być pamiątki, pluszaki i biżuteria. Wiedziałem, że tym głównie interesowali się turyści a właśnie zbliżał się okres urlopów. Wpadłem na świetny pomysł, żeby na polanie obok sklepu postawić duży namiot handlowy i tam sprzedawać te produkty. W okolicy zresztą także ustawione były liczne namioty i to się sprawdziło. Od sprzedawcy antyków dostałem namiar na producenta namiotów. Zamierzałem taki kupić na własność i zastanawiałem się w jakiej cenie namioty handlowe producent sprzedawał, bo nie miałem za dużo wolnej gotówki. Kiedy pojechałem do sklepu tego producenta, to do wyboru miałem kilkadziesiąt rodzajów namiotów handlowych i mogłem wybrać ten najbardziej dla mnie odpowiedni. Ceny były dość zróżnicowane, ale udało mi się znaleźć namiot, który nie kosztował dużo a był idealny. Syn pomógł mi wszystko przygotować i w okresie letnim sprzedawał towar w namiocie handlowym. Zaczynał w październiku studia i dodatkowe pieniądze były mu potrzebne. Namiot był bardzo wytrzymały i nawet jak mocno wiało, to nie miało to żadnego znaczenia.

Namiot zostawiłem na stałe, ponieważ klienci się do niego przyzwyczaili i chętnie robili u mnie zakupy. W październiku zatrudniłem młodego chłopaka do sklepu, ponieważ mój syn zaczął studia dzienne i nie mógł dla mnie pracować. Musiał się skupić na nauce, bo to było najważniejsze.