Zakup nowego lustra

Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne. Miałam na głowie projekt, który nie był łatwy. Na szczęście udało się do pozytywnie zakończyć. Szef był ze mnie na tyle zadowolony, że ku mojemu zaskoczeniu, wręczył mi dość sporą premię. Bardzo mnie to ucieszyło. Postanowiłam ją przeznaczyć na zakup dużego lustra, które miało zawisnąć w salonie i powiększyć go optycznie. Już od dawna o tym marzyłam.

Kupno lustra w pięknej ramie

lustra w ozdobnych ramachPrzez ostatnie miesiące skupiałam się praktycznie tylko na pracy. Projekt, nad którym trzymałam pieczę, był szalenie skomplikowany. Ciągle spotykały nas jakieś przeciwności. Dlatego też odetchnęłam z wielką ulgą, kiedy okazało się, że szczęśliwie dowieźliśmy go do końca. Kiedy szef zaprosił mnie do siebie na rozmowę, nie wiedziałam co mam o tym sądzić. Byłam w szoku, kiedy wręczył mi pokaźną premię za zarządzanie tym projektem. Miałam już nawet pomysł, na co ją przeznaczę. Od dawna bowiem podobały mi się lustra w ozdobnych ramach. Planowałam zawiesić takowe w swoim salonie, by go optycznie powiększyć i nadać mu szyku. Dlatego też po powrocie do domu zaczęłam przeszukiwać Internet pod kątem kupna takowego lustra. Bardzo szybko znalazłam swoje wymarzone lustro. Byłam przekonana, że będzie się ono przepięknie prezentować w moim salonie. Tego samego zdania był również mój partner. Dlatego też nie czekając dłużej, po prostu kupiłam swoje wymarzone lustro w pięknej ramie.

Teraz kiedy moje lustro w eleganckiej ramie zawisło już w salonie, jestem bardzo szczęśliwa. Wnętrze wygląda przepięknie! Co więcej, naprawdę wydaje się większe. Bardzo się więc cieszę, że otrzymałam premię, która pozwoliła mi na kupno takowego lustra. Była to bowiem rewelacyjna inwestycja, gdyż w salonie spędzamy z mężem naprawdę sporo naszego czasu.