Zakup prętów ciągnionych od producenta

Zakup prętów ciągnionych od producenta

Do zbrojenia betonu zawsze używałem porządnych prętów. Zamawiałem je u swojego znajomego, który miał własną firmę produkcyjną. Jakiś czas temu jednak zrezygnował on z działalności, bo uznał, że jest już zmęczony i przyszedł najwyższy czas, żeby przejść na emeryturę.

Duża ilość dobrej jakości prętów ciągnionych

pręty ciągnioneJa nadal działałem w branży, bo byłem młody i cały czas się rozwijałem. Przyjąłem kolejne zlecenie i potrzebowałem prętów ciągnionych, jednak nie miałem pojęcia od kogo je zamówić. Znajomy znał ludzi z branży, dlatego poprosiłem, żeby polecił mi jakiegoś innego producenta, u którego warto zamówić pręty ciągnione a on mi pomógł. Odezwałem się więc do tego człowieka i dopytałem o jego produkty. Dowiedziałem się, że realizował zamówienia na pręty o dowolnej średnicy i z różnych gatunków stali. Zapewnił mnie, że pręty z jego firmy gwarantują precyzję i niezawodność. Byłem już zdecydowany na współpracę i nie miałem wątpliwości. Wtedy właśnie producent zapewnił mnie dodatkowo, że jest w stanie wykonać dla mnie pręty z uwzględnieniem moich wymogów technicznych czy charakterystyki. Zdecydowałem się na pręty o kroju okrągłym, bo głównie takie stosowałem i zawsze byłem z nich zadowolony. Zamówiłem potrzebną mi ilość prętów ciągnionych i przekazałem producentowi wszelkie dane techniczne. Pozostało mi czekać na realizację zlecenia, jednak zostałem zapewniony, że nie potrwa to długo. Po tygodniu moje zamówienie było gotowe do odbioru. Byłem zachwycony tą współpraca.

Byłem tak zadowolony z jakości prętów, że z tym producentem współpracowałem już na stałe. Cieszyłem się, że znajomy dał mi namiary na tego człowieka, bo był to chyba najlepszy producent prętów i drutów w branży. Ceny miał umiarkowane i warto było z nim współpracować.