Zalety maty na fotel samochodowy

Upalne dni to dla wielu podróżujących samochodami najgorsze, co może się przydarzyć. Fotele w aucie nagrzewają się zwykle do tak wysokich temperatur, że ciężko na nich w ogóle usiąść. Nie zawsze pozostawienie auta w cieniu i włączona klimatyzacja wystarczą, by zapewnić kierowcy komfort jazdy. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie dodatkowego chłodzenia.

Mata z regulacją temperatury

mata chłodząca na fotel samochodowy dla kierowcyW rejonie, gdzie zimą panują mrozy, a latem upały ciężko o jakąkolwiek równowagę jeśli chodzi o przystosowanie samochodu do aury. Oprócz zmiany opon z letnich na zimowe należy pamiętać też o tym, że auto w środku nagrzewa się i chłodzi – może to przynosić nam spory dyskomfort w czasie trwania skrajnych pogód. Prowadzący auto powinien mieć jednak zapewnione optymalne warunki do prowadzenia pojazdu, by zachował on spokój w czasie podroży. Idealnym rozwiązaniem jest elektryczna mata chłodząca na fotel samochodowy dla kierowcy, która posiada funkcję 2w1: zimą – ogrzewa fotel, a latem – chłodzi. Wykonana jest z solidnego materiału odpornego na podarcie i nie powodującego pocenia się ciała. Tworzy barierę izolacyjną pomiędzy człowiekiem a fotelem, dzięki czemu nawet w skrajnych warunkach temperatura otoczenia nie wpływa na siedzisko. Posiada 4 różne tryby regulacji temperatury, dzięki czemu z powodzeniem można ją dostosować do potrzeb i zastanej aury. W trakcie upałów doskonale chłodzi bez ryzyka o przeziębienie organizmu.

Jest to przedmiot uniwersalny, który posłuży zarówno zimą, jak i latem. Sterowana jest pilotem w łatwy, intuicyjny sposób. Posiada pasy mocujące, a dzięki uniwersalnym zaczepom dopasuje się praktycznie do każdego typu siedzisk w różnych modelach aut. Dodatkowym atutem tego przedmiotu jest to, że posiada wbudowany mechanizm masujący, który rozluźnia mięśnie i odpręża całe ciało.