Zamówiłam projektowanie aplikacji mobilnych do transportu

Obecnie na rynku w naszym kraju działa bardzo wiele firm transportowych. Często są to firmy specjalistyczne, na przykład oferujące transport hds, czasem są to ogólne firmy. Ta w której pracuję należy do tych drugich. Oferujemy zarówno przewozy ciężarowe większych i mniejszych ładunków, jak i usługi kurierskie.

Projektowanie aplikacji mobilnych – potrzeby

projektowanie aplikacji mobilnychDawniej mieliśmy nawet regionalne przewozy osobowe, ale z nich zrezygnowaliśmy i zajął się nimi syn właściciela. Ostatnio wpadł on na ciekawe rozwiązanie dla naszej firmy. Powiedział, ze jego kolega polecił mu tworzenie aplikacji mobilnych. W jego firmie się sprawdziło, więc i w naszej mogło by odnieść sukces. Nie wiedzieliśmy do czego mielibyśmy ją wykorzystywać, ale on nam wszystko wytłumaczył nam o co chodzi. Projektowanie aplikacji mobilnych powinno zakładać możliwość zamawiania transportu odpowiedniego do zamówienia i w odpowiednim czasie. Na przykład chcemy przewieźć towar o wielkości stu kilo w czwartek po południu. Wpisujemy te dane do aplikacji a ona nam mówi, czy jest taka możliwość, jakim samochodem, i ile za to zapłacimy. Na pewno klientom się spodoba, ze od razu będą wiedzieli na jakie kwoty muszą się przygotować. Do tego nie trzeba też dzwonić i dowiadywać się, czy jest wolny termin.

Często też ludzie nie wiedzą jaki samochód powinni zamówić, i ile się do niego zmienić. Tworzenie aplikacji na androida im to ułatwi, bo wszystko samo się wyliczy. Myślę, że to dobra sprawa. Szefowi też się chyba podobało i zaczął się zastanawiać, czy taka aplikacja faktycznie by nam nie pomogła.