Znalazłam dobrą pracę tymczasową

W sumie to nie szukałam pracy, ponieważ miałam zupełnie inne plany. Kiedy jednak zaczęły mi się kończyć oszczędności to musiałam coś z tym zrobić. Etat na umowę o pracę gdzieś na stałe nie wchodził w grę i postanowiłam znaleźć inne rozwiązanie.

Zależało mi na szybkim znalezieniu pracy tymczasowej 

praca tymczasowa BydgoszczNajlepszym rozwiązaniem dla mnie byłaby praca tymczasowa Bydgoszcz, której zaczęłam szukać. W internecie znalazłam mnóstwo ogłoszeń, ale ostatecznie zdecydowałam się zgłosić do agencji pracy tymczasowej, ponieważ na pewno wszystkie formalności zostaną załatwione jak należy. Obsługiwała mnie młoda dziewczyna, która jednak posiadała spore doświadczenie i wiedziałam, że mogę jej zaufać. Znalazła dla mnie kilka ofert, ale nie byłam do końca przekonana. Nie posiadałam kwalifikacji i obawiałam się, że mogę sobie nie poradzić. Potrzebna mi była jakaś lekka praca tymczasowa Bydgoszcz i najlepiej jakby to była opieka nad osobą starszą czy dzieckiem. Z tym na pewno sobie poradzę. W kolejnym tygodniu dostałam telefon z agencji z informacją, że została dla mnie znaleziona odpowiednia posada. Do biura udałam się od razu na podpisanie umowy. Będę opiekowała się starszą kobietą, która mieszka sama i nie chce iść do domu opieki. Taka praca mi odpowiada i chętnie się jej podjęłam. Kobieta, którą się opiekuję jest sympatyczna, ale nie może swobodnie się poruszać. Zorganizowałam dla niej wózek i zabieram ją codziennie na spacery. Mam się nią opiekować do końca roku, ponieważ wraca jej syn z zagranicy wtedy.

Z pracy byłam szalenie zadowolona a zarobki mi odpowiadały. Obecnie prowadzę już własną działalność za granicą i cieszę się sporym zainteresowaniem wśród tamtejszych mieszkańców. Znajomość języka zdecydowanie ułatwiła mi podjęcie takich kroków.